Basketball vereniging voor Leidschendam-Voorburg

Zaaltaken

sponsorkliksHieronder vind je het zaaltakenschema voor de thuiswedstrijden van seizoen 2017. Zorg bij een taak dat je altijd minimaal een kwartier vantevoren aanwezig bent.

DatumThuisUitScheids 1Scheids 2TimerScorer24 secZaalwacht
11-11 14:00CN M18-1D.B.V. Rowic M18-1bondbondSharonNadineKimMarc de Jong
11-11 14:00CN MSE-3Lokomotief MSE-3Robert LametMarc de JongMarnix KeerSander Tenty
11-11 16:00CN MSE-4LUSV Basketbal MSE-3Gerben GeilenkirchenJeroen HoogstraatMartijn PekdemirBas de MosPascal
11-11 16:00CN VSE-2BV Juventus VSE-1MelvinAlexBenPascal
11-11 17:45CN MSE-2Binnenland MSE-2bondbondRenateJerneyTiffaneyPascal
18-11 14:00CN X12-1Rotterdam Basketbal X12-1SandraSergi JongsmaoudersoudersStacey
18-11 14:00CN X12-3Zoebas X12-1StaceyAhmed El-Atrashoudersouders
18-11 14:00CN X12-4Solar systemen-Grasshoppers X12-3DominiqueYuval Stassenoudersouders
18-11 15:45CN VSE-1S.B.U. VSE-1bondbondSimon RAstridIrinaRosana
18-11 15:45CN M16-4MSV Basketbal M16-1JesseRosanaSimon ZFreke
18-11 17:45CN V18-1HBV The Jumpers V18-1ManonLoesXavier BholassingKhaled BaccarMichell
18-11 17:45CN M20-1Lokomotief M20-1RanuRichelleThijn OverdevestBrian Wetsteijn
18-11 17:45CN VSE-2Punch VSE-2MichelleMirellaThijs BolleboomBinck van Vliet
26-11 14:00CN MSE-1VBC Akrides MSE-1bondbondSelcuk ipekTaisonnyPjotr TinkeMSE-1
02-12 14:00CN X10-1Solar systemen-Grasshoppers X10-1Casper BeckMarnix KeeroudersoudersCaspar
02-12 14:00CN X10-3Solar systemen-Grasshoppers X10-3Winny KoennMarvin Schaasbergoudersouders
02-12 14:00CN X10-2DAS X10-2Corné van PeltNick Logothetisoudersouders
02-12 15:30CN M14-4BS Leiden M14-4Jeroen HoogstraatAmged HussienJoshauJoukeJeroen Hoogstraat
02-12 15:30CN M14-1Lokomotief M14-2Mike WongGerben GeilenkirchenLouietsjioPieter
02-12 15:30CN MSE-4Jump MSE-1Bas de MosSanny LeeNiweesh KalloeMamoudi Amondo
02-12 17:15CN M16-3Bouncers Basketball M16-3FabienErikFerrel GravenberchJordi van de BergErik
02-12 17:15CN M16-1Lokomotief M16-2GielEdwinBradley HartsuijkerTim van Dijk
02-12 19:00CN M18-2Bouncers Basketball M18-1DavidmauritsJos HofmanBo de HaasC- Roy
02-12 19:00CN MSE-3BV Krimpen MSE-1YasaldeC-RoyPaul JamalRay Doerga
03-12 14:00CN VSE-1EBV Baros VSE-2bondbondRubenKris HelmusRobin KrulDSE 1
03-12 16:00CN MSE-2BC Langstraat Shooters MSE-1bondbondmanonrichelleRanuLoes
03-12 16:00CN M18-1Barons M18-1bondbondMirelleloesMichelle
09-12 14:00CN X12-4Jump IJsselstein X12-1NadineReileyoudersoudersLinde
09-12 14:00CN X12-1Almere Pioneers X12-1LindeTomoudersouders
09-12 14:00CN X12-3Divine X12-2SharonArthuroudersouders
09-12 15:45CN VSE-2LUSV Basketbal VSE-3PedroJoostEwere OsajieHannahJoost
09-12 15:45CN M16-3Blue Arrows M16-1RubenLaraRoan RuijtersLonneke
09-12 15:45CN M16-4BV Leiderdorp M16-2Lewis Van der KleijEmmaJustin ChanCharlotte
09-12 17:30CN M18-2MSV Basketbal M18-1TiffaneyJerneyBinck van VlietJoostJerney
09-12 17:30CN V18-1Solar systemen-Grasshoppers V18-2RenateRosanaBrian WetsteijnJoshau
16-12 14:00CN X10-2Bouncers Basketball X10-1Sanny LeeRoan RuijtersoudersoudersBas de Mos
16-12 14:00CN X10-3Woodpeckers X10-3Bas de MosKevin Jonathanoudersouders
16-12 14:00CN X10-1DAS X10-1Martijn PekdemirEwere Osajieoudersouders
16-12 15:30CN M14-4BV Oegstgeest M14-1PascalBenRobin KrulRubenMelvin
16-12 15:30CN M14-1Rotterdam Basketbal M14-3AlexMelvinKris HelmusLewis Van der Kleij
16-12 17:30CN MSE-2Bouncers Basketball MSE-1bondbondM14-4Mike WongKhaled BaccarMSE-2
16-12 17:30CN M18-1Binnenland M18-1bondbondM14-4Amged HussienSegi Jongsma
17-12 14:00CN MSE-4Den Haag Seagulls MSE-1Gerben GeilenkirchenAmged HussienEber SluisLuca BeckMike Wong
17-12 14:00CN M14-3BS Leiden M14-3Mike WongDennis CheungJeremy GonzalesYanick Hooijmans
17-12 15:45CN MSE-3SV Argon MSE-1Robert LametMarc de JongWinny KoennJonas BakkerWinny
17-12 15:45CN M16-1BV Leiderdorp M16-1Corné van PeltMarvin SchaasbergCasper BeckSteef Leenman
Cobranova Basketball © 2016