Basketball vereniging voor Leidschendam-Voorburg

Zaaltaken

sponsorkliksHieronder vind het zaaltakenschema voor de thuiswedstrijden van seizoen 2016. Zorg bij een taak dat je altijd minimaal een kwartier vantevoren aanwezig bent.

DatumThuisUitScheids 1Scheids 2TimerScorer24 sec
4-3 14:00CN Mix U12-1Binnenland Mix U12-1JU18-1JU18-1oudersouders
4-3 14:00CN JU16-1Red Stars JU16-1BondBondJU18-1JU18-1JU18-1
4-3 16:00CN JU18-1Red Stars JU18BondBondFons de KlerRoan RuijtersSimon
4-3 16:00CN H3Punch H4JaronC RoyEber SluisRay Doerga
4-3 18:00CN H1Lokomotief H1BondBondVarunaLoesMichelle
4-3 20:00CN D1Lokomotief D2RogillioStivenEdwinErik
4-3 20:00CN H5Den Haag Seagulls H1ChipTimoRolandBas
5-3 14:00CN JU16-2BV Oegstgeest JU16-1H5Emmanuel AkhidenoSimon de ReusPaul Anches gallego
5-3 14:00CN JU14-1Bouncers Basketball JU14-1H5Jesse VerboomJordi vd BergLucas lubbers
5-3 14:00CN D2S.B.U. D 4H5H5Hugo GroenewegenTimon Driessen
5-3 16:00CN JU14-2Lokomotief JU14-2DianeHeleneBrianSavior v Wezel
5-3 16:00CN Mix U10-2Zoebas Mix U10-2LucaJoukeoudersouders
5-3 16:00CN JU18-2Divine JU18-1StaceyLindeMarcelJeremy Gonzale
11-3 14:00CN JU14-3Solar systemen-Grasshoppers JU14-2Aki NegateWilko HorstSelcuk IpekSimon Zwinkels
11-3 14:00CN HU20-1Cady ‘73 HU20-1Jeroen HoogstraatSanny LeeErik EversGabriel Malimba
11-3 16:00CN HU20-2DAS HU20-2
11-3 16:00CN Mix U12-2Rotterdam-Zuid Mix U12-2Patrick ZwijnenburgLaurens Wisseoudersouders
11-3 16:00CN Mix U12-3MSV Basketbal Mix U12-2Liban Rachid MohamedJake Ludwigoudersouders
18-3 14:00CN Mix U12-3Zoebas Mix U12-3JU18-1JU18-1oudersouders
18-3 14:00CN H4Westland Stars H2JaronC royJU18-1JU18-1
18-3 14:00CN MU18-1B.O.B. MU18-1ChipJU18-1Robin KrulKevin Jonathan
18-3 16:00CN JU16-1New Stars JU16-1BondBondIrinaCiskaCecilia
18-3 16:00CN JU18-1Landslake Lions JU18-1BondBondLotteAnneLuka
18-3 18:00CN H1Red Giants H1BondBondBrian GiersthovePhilip VanterpoolRicardo Vitali
18-3 20:00CN H2B.C. Virtus H1BondBondRogillioStivenRoland
19-3 14:00CN JU16-2Forwodians JU16-1H5Daniel MooijmanSanjay LachmanSerge
19-3 14:00CN JU14-2BV Leiderdorp JU14-1H5Emmanuel AkhidenoTimon DriessenJoost
19-3 14:00CN JU14-1Red Stars JU14-1H5Jesse VerboomSimon de ReusYuval
19-3 16:00CN H5BS Leiden H 6H4H4PjotrTaisonny
19-3 16:00CN JU14-3BS Leiden JU14 4EmmaTinekeMaartenAiden Donoest
19-3 16:00CN JU18-2Jump’80 JU18-1H4H4SashaBruno Wolf Pint
19-3 18:00CN MU18-2Crackerjacks MU18-1H5H5H5H5
25-3 14:00CN Mix U12-3BV Alphia Mix U12-1SandraLaraoudersouders
25-3 14:00CN Mix U12-2Forwodians Mix U12-2ManonFrekeoudersouders
25-3 14:00CN D2Utrecht Bull’s DamesOdehliaMichelleCharlotteBerdan
25-3 16:00CN D1MSV Basketbal D1Delano VroonMicheal WongLotteJanna
25-3 16:00CN MU18-2Goba MU18-1Bas de MosErik EversAnneLuka
25-3 16:00CN JU14-3Bouncers Basketball JU14 4Dennis CheungSimon ZwinkelsAki NegateRoland Dobbelaer
25-3 18:00CN HU20-2Zoebas HU22 2RichelleTiffanyHannahLuca
25-3 18:00CN H3LUSV Basketbal H2RanuVickyBeauAstrid
25-3 18:00CN MU18-1Hurricanes MU18-1LoesJerneyNikkiKevin
1-4 14:00CN JU14-1BS Leiden JU14-2H5JU18-1JU18-1JU18-1
1-4 14:00CN JU16-1Woodpeckers JU16-1BondBondJU18-1JU18-1JU18-1
1-4 16:00CN H5Solar systemen-Grasshoppers H3Vincent AlkemaSteffen de WitFons de KlerRoan Ruijters
1-4 16:00CN JU18-1Crackerjacks JU18-1BondBondSimonEber SluisRay Doerga
1-4 18:00CN H1Solar systemen-Grasshoppers H1BondBondPedro Pichardo SalvadorBrian GiersthovePhilip Vanterpool
1-4 20:00CN H2BC Vlissingen H1BondBondErikEdwinBas
2-4 14:00CN Mix U10-1Jump Mix U10-1Roland DobbelaerWilko Horstoudersouders
2-4 14:00CN Mix U10-2Waterdragers Mix U10-1Selcuk IpekSimon Zwinkelsoudersouders
2-4 14:00CN Mix U12-1Crackerjacks Mix U12-1Gabriel MalimbaErik Eversoudersouders
2-4 16:00CN HU20-2Forwodians HU20H4H4Gerben EradusBas de Mos
2-4 16:00CN JU14-2BS Leiden JU14-3H4H4H4Sanny Lee
2-4 16:00CN Mix U12-2DAS Mix U12 4H4H4oudersouders
2-4 18:00CN H4Punch H4Jeroen HoogstraatMartijn PekdemirBoy PasmanAmged Hussein
8-4 14:00CN Mix U12-3Flush ‘72 Mix U12-1Jordi vd BergHugo Groenewegenoudersouders
8-4 14:00CN H3CN H4ZoeOdehliaBrianJamil Kuipers
8-4 14:00CN JU14-3Flush ‘72 JU14Daniel MooijmanJules LametPjotrMike Gubbels
8-4 16:00CN JU16-2HBV The Jumpers JU16-2H4Dennis CheungIrinaJoshia
8-4 16:00CN HU20-1Cady ‘73 HU20-1H4Micheal WongLotteToon
8-4 16:00CN D1Zoebas D2H4Amged HusseinLonnekeKhaled
8-4 18:00CN JU18-2BV Leiderdorp JU18-1ManonRicardo van EekelenBradleyTaisonny
8-4 18:00CN MU18-1River Trotters MU18-1VickyTeun de KlerPjotrArthur
8-4 18:00CN D2O.S.M. ‘75 D1MoniqueTobias de VriesSashaMaarten

Cobranova Basketball © 2016